Skip links

Кампания “Аз игрА-Я със Сиела” ще насърчава четенето сред децата

По повод Световния ден на книгата и авторското право, 23 април, тази година издателство „Сиела“ стартира кампания, насочена към популяризиране на четенето сред деца, под надслов Аз игрА-Я със Сиела. През целия месец април автори на издателството и известни личности ще четат на малчугани (и техните родители), за да им покажат, че четенето може да бъде увлекателно, подобно на игра. В кампанията ще вземат участие Дони и Нети, Георги Тошев, Саня Армутлиева, Иван Лечев, Иво Сиромахов, художникът и автор на книгата „Нарисувай ми овца” Дамян Дамянов, актрисата Дария Симеонова, както и писателят сатирик Михаил Вешим.

Освен разнообразна литературна програма за деца (която включва дори четене от деца на деца), издателството е предвидило и специални намаления. Всички детски и тийнейджърски книги на „Сиела“ ще се продават с отстъпка от 20 до 50 % само в книжарници „Сиела“ и на www.ciela.com от 1 до 30 април включително. Кампанията Аз игрА-Я със Сиела е продължение на тема, която издателството повдигна в края на 2015 г., и е част от дългосрочната му мисия да възпитава любов към книгата у деца и подрастващи, показвайки им, че четенето далеч не е досадно, а може да бъде много забавно и със сигурност – полезно.

Купи с кауза от

Афилиейт линк към

Когато купувате книги и други продукти през линковете, публикувани в сайта ни, ние може да получим малки отчисления. Научете повече тук

Прочетете също и:

Разгледай
Дръпни